Marc-Andre Hamelin
Marc-Andre Hamelin
08 Eylül 21:00
Aya İrini Müzesi
Topkapı Sarayı, Birinci Avlu, Fatih/İstanbul, Türkiye
Turkcell Platinum Istanbul Night Flight konserler serisi Topkapı Sarayı’nın 1. avlusunda bulunan, Türkiye’nin ilk müzesi olarak bilinen ve ülkemizin en önemli tarihi yerlerinden olmakla birlikte hali hazırda anıt müzesi olarak formunu korumaya devam eden Aya İrini’de gerçekleşecek konserlerde Events Across Turkey organizasyonuyla İstanbul dinleyicisini dünya starlarıyla buluşturuyor.

Dünyada yaşayan en önemli piyano virtüözlerinden biri olarak gösterilen piyanist Marc-Andre Hamelin, gerek konserlerinde gerekse albümlerinde, dünyanın en seçkin piyanistleri arasında müzisyenliğini ve virtüözlüğünü harmanlaması yanı sıra,
19. - 20. ve 21.yy'ın seçkin eserlerine getirdiği yorum ile tüm dünyada benzersiz olarak tanımlanıyor.

Dünyanın dört bir yanındaki en seçkin mekanlarında dinleyicisiyle buluşan Hamelin, kusursuz tekniği ve eşsiz yorumu ile dinleyicisinin karışısına bu kez Ara İrini'nin büyülü atmosferiyle çıkıyor.


Sınırlı sayıda dinleyiciye ev sahipliği yapacak bu çok özel mekanda konser deneyimini kaçırmadan yerinizi ayırtın.

Bahçe de Kim Var?

Bu özel konserlerden önce ve konser arasında Aya İrini’nin avlusunda Turkcell Platinum Lounge sahnesinde ülkemizin önemli müzisyenlerinden Batu Mutlugil çok özel bir dinletiyle sizlerle olacak.