100 % Music: Dzambo Agusevi Orchestra
100 % Music: Dzambo Agusevi Orchestra
12 Nisan 22:00
Beyrut
Kordonboyu Mahallesi, İskele Cd. 7/19, 34870 Kartal/İstanbul
%100 Music sunar: Ünlü Makedon trompetçi DZAMBO AGUSEV orkestrası ile birlikte 12 Nisan’da Kartal Beyrut Performance’ta!

Birbirinden önemli müzisyen ve grupları Türk izleyicilerle buluşturan 100% Music serisi Makedonya’dan çıkan Balkan, Çingene ve Türk müziğini kusursuz harmanlayan DZAMBO AGUSEV ile devam ediyor.

Profesyonel müzik hayatına 11 yaşındayken amcası Koco’nun kurduğu Agusev Orchestra’da başlayan Dambo Agusev özellikle sahnedeki eğlenceli ve kusursuz performansı ile ilgi çekmekte.

Türkiye’de daha önce Hüsnü Şenlendirici, Ziynet Sali, Suzan Kardeş, Dubioza Kolektiv gibi isimlerle sahne alan Dzambo Agusev 2019’daki ilk İstanbul konserinde seyircileri bir saniye bile yerine oturtmamayı planlıyor!

12 Nisan 2019 Cuma gecesi %100 Music'in katkılarıyla İstanbul'un gözde mekanlarından Kartal Beyrut Performance’ta sahne alacak olan Dzambo Agusev konsere gelenlere unutulmaz bir Balkan gecesi yaşatacak.

2019 yılının en keyifli konserlerinden biri olarak gerçekleşecek olan DZAMBO AGUSEV’in Kartal Beyrut Performance konseri ünlü müzisyenleri Türkiye’ye getiren 100%MUSIC katkıları ve MOODLIVE organizasyonu ile gerçekleşecek.

Kordonboyu Mahallesi, Tekel Caddes, Meltem Sokak, No.234860 Kartal/İstanbul

Biletler #biletix ve #beyrutperformans gişede