Piano Battle
Piano Battle
13 Ekim 19:00
Aya İrini Müzesi
Topkapı Sarayı, Birinci Avlu, Fatih/İstanbul, Türkiye
Turkcell Platinum Istanbul Night Flight konserler serisi Topkapı Sarayı’nın 1. avlusunda bulunan, Türkiye’nin ilk müzesi olarak bilinen ve ülkemizin en önemli tarihi yerlerinden olmakla birlikte hali hazırda anıt müzesi olarak formunu korumaya devam eden Aya İrini’de gerçekleşecek konserlerde Events Across Turkey organizasyonuyla İstanbul dinleyicisini dünya starlarıyla buluşturuyor.

Başlangıçta Hong Kong Şehir Festivali için oluşturulan PIANO BATTLE Avrupa, ABD ve Asya kıtaları boyunca yüzlerce şehir ve mekanlardaki gösterilerde kapalı gişe performanslar sergiledi.
Gösteri ayrıca Andreas Kern ve Paul Cibis'in kendi ülkesi olan Almanya ve aralarında Beethoven fest Bonn, Rheingau Müzik Festivali, Schleswig-Holstein Müzik Festivali, Münih Prinzregenten Theater ve Philharmonie Berlin gibi çok önemli festivallerde de oldukça büyük bir ilgi gördü.

Bir yarışma jüri olmaksızın gerçek bir yarışma olamazdı ve bu şovda jüri siz olacaksınız.

Piano Battle, hem kulağa hem göze hoş gelen eşsiz bir konser deneyimi ile ilk kez İstanbul’a geliyor.

Sınırlı sayıda dinleyiciye ev sahipliği yapacak bu çok özel mekanda konser deneyimini kaçırmadan yerinizi ayırtın.

Bahçe de Kim Var?

Bu özel konserlerden önce ve konser arasında Aya İrini’nin avlusunda Turkcell Platinum Lounge sahnesinde ülkemizin önemli müzisyenlerinden GÖKSENİN çok özel bir dinletiyle sizlerle olacak.