Uygulamadan bütün etkinliklere erişebilir miyim?

Sadece etkinlik takviminde yer alan etkinliklere erişebilirsiniz.

Uygulamadan nasıl puan kazanabilirim?

Sadece “Bilet İşle” sekmesinde yer alan etkinliklerden puan kazanılabilir.

Menüde yer alan “Biletini işle” sekmesine tıklayarak etkinliğe ait olan, satın aldığınız bileti okutarak puan kazanabilirsiniz.

Bedelsiz biletlerden (davetiye, promosyon vb) puan kazanılamaz.Garanti Bankası, gerekli gördüğü durumlarda, kullanıcıların puan kazandığı biletlerin ibrazını isteme hakkına sahiptir.

Söz konusu etkinlik Mobilet biletli bir etkinlik ise sadece dijital biletler üzerinden puan kazanabilirsiniz.

Mobilet üzerinden satılan biletler için puan kazanılabilmesi; Mobilet üyelik e-posta adresinin KonserV profiline kaydedilmesi şartına bağlıdır. Bu işlem 1 kez gerçekleştirildikten sonra, Mobilet etkinlik biletleri üzerinden kazanılan puanlar otomatik olarak hesabınıza işlenir. Mobilet üzerinden satılan etkinlikler için puanlar, etkinlik tarihinden 24 saat sonra hesabınıza işlenir.

Bedelsiz biletlerden (davetiye, promosyon vb) puan kazanılamaz.Garanti Bankası, gerekli gördüğü durumlarda, kullanıcıların barkod okutarak puan kazandığı biletlerin ibrazını isteme hakkına sahiptir.

"Etkinlik Takvimi" sayfasından istediğiniz konseri seçebilir, konseri “Paylaş” butonunu tıklayarak Facebook ve Twitter'da paylaşabilirsiniz. Her bir etkinlik için Facebook ve Twitter üzerinden yapacağınız ilk paylaşımlarınızdan 5 puan kazanabilirsiniz.

Biletix platformu üzerinden satın aldığım bileti nasıl işletebilirim?

Kağıt biletleri “Bilet İşle” kategorisinden “kağıt bilet” seçeneğini seçip, açılan telefon kamerasına bilet barkodunu göstererek işletebilirsiniz. Dijital biletler ise “Bilet İşle” kategorisinden “dijital bilet” seçeneğini seçip, ilgili biletin Biletix’ten satın alınırken kullanılan üyelik e-mail adresini kayıt ederek işletebilirsiniz.

Mobilet platformu üzerinden satın aldığım bileti nasıl işletebilirim?

Sadece dijital biletler üzerinden puan kazanabilirsiniz. “Bilet İşle” kategorisinden Mobilet’e üye olduğunuz e-posta adresini kaydetmeniz gerekir. Bu işlemin 1 kez yapılması yeterlidir. Sonrasında Etkinlik Takvimi’nde yer alan ve satın aldığınız tüm Mobilet biletli etkinlikler için hak ettiğiniz puanlar; etkinlik gerçekleştikten 24 saat sonra hesabınıza otomatik olarak işlenir.

Aynı biletten kaç kere puan kazanılabilir?

Bir etkinliğe ait etkinlik biletlerinden sadece bir defa puan kazanılabilir.

Puanlarımın sıfırlanması söz konusu mudur?

Kullanılmayan puanlar puanı kazandığınız tarihten itibaren 1 yıl sonunda sıfırlanacaktır.Geçerliliğini yitirecek puanlarınızı profilinizden kontrol edebilirsiniz.

Kazandığım puanları nasıl ödüle çevirebilirim?

Menüdeki "Ödül Kataloğu" sekmesine tıklayarak ödül kataloğunu düzenli olarak kontrol edebilirsiniz. Dilediğiniz ödülün Puan butonuna tıklayarak puanlarınızla ödülü alabilirsiniz.
Seçtiğiniz ödülü alabilmeniz için yeterli puanın %70'ini bilet okutarak kazanmış olmanız gerekmektedir.

Ödüller kotalı mıdır?

Her ödül sınırlı sayıda olup, yeterli puana sahip olanlar arasında talep sırasına göre dağıtılır.

Uygulamadan kazanılacak puanlar değişebilir mi?

Garanti Bankası uygulama içerisinden kazanılabilecek ve ödüle dönüştürülecek puanları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

Kazandığım bileti nasıl teslim alabilirim?

Bu biletler etkinlik günü etkinlik alanındaki gişeden alınabileceği gibi, adresinize de gönderilebilir. Gişeden teslim almak için, etkinlik günü geçerli kimlik kartı ibrazı gerekmektedir. Adresinize gönderilmesini seçebilmeniz için etkinlik tarihinden en az 4 (dört) iş günü öncesinde seçim yapmalısınız.

Etkinlik ertelenir veya iptal edilirse puanlarım nasıl etkilenir?

Okutulan biletten kazanılan puan kullanıcının hesabında kalır. Ödül olarak edinilen bilet ise ertelenmesi durumunda yenisi ile değiştirilir, iptal olması durumunda değerini kaybeder. Etkinlik değişiklikleri organizatör firmanın sorumluluğundadır, Garanti Bankası hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Kazandığım ödülleri iade edebilir miyim?

Kazanılan bilet ve hediyeler iade edilemez, devredilemez, tekrar satılamaz, para karşılığı olarak talep edilemez.


England is Mine Filmi Kampanyası Koşulları

  • Kampanya, 30 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında KonserV’ye giriş yaparak kupon kodu üretenler, 30 Aralık tarihinde bomontiada ALT’ta gösterimi yapılacak Garanti Caz Yeşili ile #içindencazgeçenfilmler: England is Mine filmi gösterimine Mobilet’ten alacakları biletlerde %50 indirim kazanacaklardır.
  • Kampanyadan yararlanmak için KonserV indirim kodunun Mobilet’ten alınacak bilet alışverişinde kullanılması gerekmektedir. Mobilet içinde indirim kodu alanına kod girildiğinde indirimden yararlanılacaktır.
  • Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kuponu hakkı kazanabilir.
  • Kampanya kullanıcı bazındadır.
  • Kampanya, mekan kapasitesi ve bilet kotası ile sınırlıdır.
  • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
  • Garanti Bankası kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya koşulları ile ilgili konularda Garanti Bankası kayıtları esas alınacaktır.